خدمات افرانت

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی

ارائه سرویس پایدار در دیتاسنترهای اصلی افرانت راه اندازی و ارتقاء سریع امکان ارائه هاردهای SSD و HDD به صورت ترکیبی تا یک ترابایت قابلیت ارائه 96 GB RAM و 48 CORE CPU نصب سیستم عامل قیمت رقابتی قابلیت ارائه لینک ارتباطی مرکز توحید همراه اول      خدمات سرور اختصاصی، امکانی کارآمد برای شرکت ها، موسسات و سازمان‌های عمدتا بزرگ است که بدلایل مختلف از قبیل ضرورت امنیت و پایداری بالای اطلاعات و همچنین عدم تمایل به صرف هزینه سنگین برای تامین تجهیزات، تمایل به استفاده از سرورهای اختصاصی دارند. در این نوع سرویس امکانات متنوعی برای سرویس گیرنده فراهم می‌شود که از آن جمله می‌توان به اختصاصی بودن سرور برای مشتری، فضای نگهداری بالا، امکان داشتن ترافیک بالا، تسلط و کنترل کامل بر روی سرور اختصاص یافته، امکان تهیه نسخه پشتیبان (Backup) از اطلاعات و داده‌های سازمان و امکان مدیریت کامل سرور اختصاصی توسط مشتری اشاره کرد.  

فضای دیتا سنتر

فضای دیتا سنتر

سرویس فضای دیتاسنتر سرویس اشتراک مکانی است که در آن کسب و کار‌ها می توانند از فضای دیتاسنتر جهت سرورها و یا سایر سخت افزارهای خود استفاده نمایند. در این سرویس محل فیزیکی، برق، سیستم تهویه و خنک‌کننده، پهنای باند و امنیت فیزیکی را جهت تجهیزات مشتری فراهم می گردد.

خدمات پهنای باند

خدمات پهنای باند

در دنیای امروز، دسترسی به اینترنت جزء ضروری‌ترین نیازهای سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد مختلف به شمار می‌رود. در همین راستا شرکت افرانت به عنوان اولین Internet Connection Provider (ICP) کشور با سال‌ها تجربه و بهره‌گیری از کادر فنی و متخصص برآن شده است که نیاز مجموعه‌های پیشرو در صنایع مختلف را برآورده سازد. به این منظور افرانت با ایجاد ایستگاه‌های متعدد سرویس‌دهی و خطوط پشتیبان قابل اطمینان اقدام به ارائه سرویس پهنای باند اینترنت سرعت بالا به صورت اختصاصی (Dedicated) به سازمان‌ها و شرکت‌ها نموده است.

ایمیل سازمانی

ایمیل سازمانی

سرویس پست الکترونیک سازمانی افرانت برای پاسخ به نیاز سازمان‌هایی که از پست الکترونیکی استفاده می‌کنند و از آن به عنوان ابزار عملیاتی بهره می‌برند طراحی شده است. سرویس پست الکترونیک یکی از اولین سرویس‌هایی است که بر روی بستر اینترنت به وجود آمده است. با توجه به قدمت سرویس پست الکترونیکی همواره تغییرات زیادی در طی سال‌ها در آن به وجود آمده است که بیشتر آن‌ها تغییرات در نحوه سرویس‌دهی، افزایش قابلیت‌ها و همچنین افزایش امنیت سرویس بوده است. شرکت افرانت به عنوان یکی از اولین شرکت‌های ارایه دهنده  سرویس اینترنت و با سابقه در زمینه ارایه سرویس‌های مبتنی بر آن دارای تجارب ارزشمندی در زمینه ارایه این سرویس‌ها است.

سرور ابری

سرور ابری

سرور های ابری افرانت به منظور راه‌اندازی و مدیریت شبکه وسیع و گسترده‌ای از ماشین‌های مجازی به عنوان یک زیرساخت بسیار دسترس‌پذیر و مقیاس‌پذیر بر روی بستر زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS) پیاده‌سازی گردیده است. 

پشتیبان گیری

پشتیبان گیری

سرویس پشتیبان گیری یا Backup as a Service یک سرویس تهیه نسخه پشتیبان خارج از محل اصلی سرویس است که در آن فایل ها، پوشه ها و تمام محتویات هارد دیسک توسط سرویس دهنده با روشی امن پشتیبان گیری شده و در چند لایه نگهداری می گردد.

شبکه توزیع محتوا

شبکه توزیع محتوا

این سرویس به منظور افزایش کیفیت دسترسی به صفحات وب و بهبود تجربه کاربری بازدیدکنندگان وب سایت ها بسیار حیاتی و سودمند می باشد. استفاده از خدمات CDN به تولیدکنندگان محتوا این امکان را میدهد تا در زمان هایی که درخواست از سوی کاربران به سمت سرور زیاد است، بتوانند سرویس پایدار و امنی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهند. امروزه کلیه ترافیک های بالا از مسیر CDN عبور می کنند و این خدمات علاوه بر توزیع جغرافیایی محتوا به منظور سهولت دسترسی کاربران، برخی امکانات امنیتی اعم از DDOS را نیز فراهم می کند.

فضای ذخیره سازی ابری

فضای ذخیره سازی ابری

سرویس فضای ذخیره سازی ابری به منظور نگهداری و به اشتراک گذاری اطلاعات و داده های کسب و کار شما در فضای ابری طراحی شده است. این سرویس جهت نگهداری داده هایی در مقادیر بالا و ساختار نیافته که انواع سنتی فضاهای ذخیره سازی امکان سازماندهی آن ها را ندارند، بسیار مفید است. شما با تهیه این سرویس در دیتاسنتر های امن افرانت می توانید اقدام به ذخیره سازی و نگه داری اطلاعات خود شامل ایمیل ها، ویدئو ها، عکس ها، صفحات وب، فایل های صوتی و سایر داده های صوتی و تصویری و یا محتوا های اینترنتی در هر زمان و مکانی نموده و به آسانی به آن ها دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید بر اساس نیاز خود در هر لحظه میزان فضا را به مقدار دلخواه افزایش دهید که این ویژگی نسبت به فضاهای ذخیره سازی سنتی، بسیار کاربردی است.

پلتفرم آموزش آنلاین

پلتفرم آموزش آنلاین

پلتفرم آموزش آنلاین آموزا در بستر سرویس های ابری افرانت این امکان را برای شما فراهم می نماید تا به آسانی توانایی ساخت یک سرویس آموزش مجازی با تمامی امکانات را در ابر افرانت بصورت یکپارچه، امن و خصوصی، برای خود ساخته و آن را مدیریت نمایید. با استفاده از سرویس آموزا میتوانید دوره های آموزشی آنلاین تعریف نموده و همچنین کلاس های مجازی به تعداد نامحدودی برگزار و مدیریت نمایید. همچنین شما این امکان را دارید تا بتوانید شرکت کنندگان در کلاس و یا دوره های آنلاین تعریف شده را با برگزاری آزمون ارزیابی نمایید.

دیتاسنتر ابری

دیتاسنتر ابری

سرویس دیتاسنتر ابری افرانت مجموعه کاملی از منابع زیرساخت ابری است که به طور خاص برای نیازهای تجاری شرکت ها و سازمان ها طراحی شده و این  امکان را به مشترک می دهد تا سرویس های ابری خود را به دلخواه طراحی کرده و توسعه بدهد. این سرویس با ارائه امکان مدیریت کامل به مشتری در لایه پردازش، فضای ذخیره سازی و شبکه به مشترک امکان استفاده 24 ساعته و خودکار سرویس را داده و همچنین در فضای ابری سازگاری کاملی با هر محیط VMware را فراهم می کند. شما با تهیه این سرویس می توانید یک دیتاسنتر ابری با تمام ویژگی ها و قابلیت های یک دیتاسنتر سرویس دهنده را داشته باشید.

ارزیابی آسیب پذیری

ارزیابی آسیب پذیری

سرویس ارزیابی آسیب پذیری به روند شناسایی خطرات و آسیب پذیری‌ها در شبکه‌های رایانه‌ای، سیستم‌ها، سخت افزارها، برنامه‌ها و سایر قسمت‌های یک اکوسیستم فناوری اطلاعات اشاره دارد و اطلاعات لازم برای تیم‌های امنیتی و سایر ذینفعان را برای تجزیه و تحلیل و اولویت بندی خطرات مربوط به اصلاح احتمالی در شرایط مناسب فراهم می نماید.

دیتابیس ابری

دیتابیس ابری

پایگاه داده ابری افرانت به گونه ای طراحی شده است که با انواع دیتابیس از جمله  Redis، MySQL، Maria DB ، PostgreSQL سازگاری دارد. همچنین تهیه نسخه پشتیبان از دیتابیس از دیگر ویژگی های سرویس DBaaS افرانت میباشد. بطور کلی یکپارچگی، سرعت و سهولت امکان ساخت و مدیریت و پیکربندی دیتابیس های مختلف از ویژگی های منحصر بفرد این سرویس میباشد.

پهنای باند انتقال نقطه به نقطه اختصاصی

پهنای باند انتقال نقطه به نقطه اختصاصی

خدمات پهنای باند انتقال نقطه به نقطه اختصاصی افرانت شامل ارتباط میان دفاتر مختلف مشتری با همدیگر یا ارتباط دفتر مشتری با سرور هایش در مرکز داده افرانت روی شبکه WAN افرانت می باشد (Virtual Privet Network). این ارتباط داخل شبکه افرانت مسیر دهی می شود و همین عامل باعث کاهش میزان تاخیر و افزایش پایداری سرویس می گردد.